Piękny dom na wyłącznośćpokojesalonłazienkakuchniasala gierSzczyrk
Fajne Miejsce Szczyrk Fajne Miejsce Szczyrk
"PG" Piotr Grudziński
ul. Modrzewiowa 8a
43-370 Szczyrk
tel: +48 501 735 265
mail: grudziu@gmail.com
Fajne Miejsce Szczyrk Animacja
Fajne Miejsce Szczyrk Animacja
Fajne Miejsce Szczyrk Animacja
odpocznij w malowniczej scenerii SZCZYRKU

Okolica

Szczyrk - położenie

Zapraszam na urlop do domu w pięknym Szczyrku, położonym w odległości kilkunastu kilometrów od Bielska -Białej oraz Żywca. Dom zlokalizowany jest w górnym odcinku rzeki Żylicy, w Beskidzie Śląskim na Żywiecczyźnie. Liczy sobie niespełna 6 tysięcy mieszkańców i położony jest na wysokości 460-600 m n.p.m.


Ośrodki narciarskie w Szczyrku

Szlaki piesze

W Szczyrku warto zobaczyć

Położenie domu

Dom do wynajęcia, który chciałbym Państwu zaoferować znajduje się w dzielnicy Szczyrk Górny, jadąc w stronę przełęczy Salmopolskiej 1800 m od centrum miasta.

W bezpośrednim sąsiedztwie domu znajdują się dwa stoki narciarskie: kolej linowa "Skrzyczne" 250 m, która oferuje Państwu wyciąg krzesełkowy oraz stok narciarski "Kaimówka" 200 m gdzie do dyspozycji pozostaje wyciąg orczykowy. Warto nadmienić, iż ten stok jest oświetlany, więc czynny jest do późnych godzin wieczornych.

Dom usytuowany jest 30 metrów od granicy lasu gdzie amatorzy pieszych i rowerowych wypraw górskich mogą się dostać bezpośrednio na beskidzkie szlaki turystyczne.

W pobliżu domu znajduje się bar, w którym można smacznie zjeść, supermarket, przystanek autobusowy, serwis narciarski, sklepy z pamiątkami oraz inne potrzebne Państwu atrakcje, które umilą wypoczynek każdemu wczasowiczowi poszukującemu kwatery o wysokim standardzie, zapewniającej komfortowe noclegi.


Serdecznie zapraszam!!!!


Piękny dom na wyłączność (18 zdjęć)